Sklepy Internetowe

sklepy internetowe

SKLEPY INTERNETOWE | WROCŁAW

W dzisiejszych czasach prowadzenie sklepu internetowego jest nie tylko elementem dodatkowym dla klasycznego stacjonarnego sklepu, jest coraz częściej najważniejszą platformą sprzedażową dla produktów firmy. Profesjonalny system sklepowy jest narzędziem sprzedażowym, który powinien zostać zaprojektowany na najwyższym poziomie zarówno od strony graficznej, jak i zaplecza administracyjnego. Proces tworzenia serwisu e-commerce zaczynamy od wyboru platformy technologicznej, w oparciu, o którą będzie zbudowany sklep internetowy. Nasza agencja specjalizuje się w technologii Magento oraz WooCommerce. Kolejnym krokiem jest wybór szaty graficznej, może to być własny projekt lub profesjonalny i dedykowany dla platformy motyw graficzny, który jest dużo tańszą opcją. Sklep integrujemy z systemami zewnętrznymi, takimi jak systemy płatności, dostawy itp. Tak przygotowany i całkowicie przetestowany sklep umieszczamy na wybranym serwerze pod wskazaną domeną.
Kwadracik-min

WooCommerce i Magento

Wybierz platformę e-commerce, która będzie odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom biznesplanu związanego z budową sklepu. WooCommerce dla klasycznego serwisu lub Magento dla zaawansowanych i dużych sklepów internetowych.
Kwadracik-min

Obsługa i Administracja

Systemy sklepowe, które są przez nas wykorzystywane przy tworzeniu sklepów, udostępnia dedykowany panel administracyjny, który pozwala na proste i samodzielne edytowanie treści, dodawanie produktów i wprowadzanie zmian.
Kwadracik-min

Integracja z Systemami

Systemy płatności, wtyczki wspomagające płatności i fakturowanie oraz systemy związane z dostawą produktów, to podstawowe funkcjonalności, które możemy znaleźć w większości profesjonalnych sklepów internetowych.

Projektowanie i Tworzenie Sklepów Internetowych | Wrocław

Projektowanie sklepów internetowych rozpoczynamy od oszacowania wielkości docelowego serwisu oraz od określenia docelowej grupy klientów, do której głównie oferta produktów jest kierowana. Inaczej zaprojektowany będzie pod względem struktury i grafiki sklep z odzieżą dla młodzieży, a inaczej sklep z odzieżą premium dla seniorów. Produkty mogą być pokazywane w formie różnych konfiguratorów, które w unikalny sposób pokazują dany produkt. Takie kreatory należy opracować już na początku. Nierozłącznym elementem każdego sklepu są systemy, z którymi integrowany jest serwis e-commerce. Systemy płatności, system dostawy oraz integracja z Allegro to w dzisiejszych czasach standard dla większości sklepów. Nie możemy zapomnieć o najważniejszej rzeczy, bez której bardzo ciężko będzie pozyskiwać nowych klientów, czym jest optymalizacja sklepu internetowego dla wyszukiwarki internetowej Google. Wszystkie sklepy, które budujemy, są idealnie zoptymalizowane w stosunku do najnowszych wytycznych SEO od Google.

Przykład sklepu internetowego: producent stojaków rowerowych