Organizacja Koncertów

organizacja koncertów

ORGANIZACJA KONCERTÓW | WROCŁAW

Mi-Studio z duży zaangażowaniem podejmuje się współpracy z wrocławskimi fundacjami, pomagając w organizacji koncertów muzyki poważnej. Wierzymy w ideę promowania polskich kompozytorów, polskich artystów oraz w promowanie oryginalnych miejsc i sal koncertowych. Kompleksowo zajmujemy się stroną marketingową, wliczając w to, promowanie koncertu w internecie poprzez dedykowaną stronę internetową oraz główne portale społecznościowe, a także przygotowujemy płatne kampanie reklamowe przy określonym budżecie. Wyszukujemy patronów medialnych oraz sponsorów. Przygotowujemy komunikaty prasowe oraz prowadzimy kampanię prasową. Pozyskane przez lata doświadczenie pozwala nam przy określonym niewielkim budżecie organizować niepowtarzalne i oryginalne wydarzenia muzyczne, zapraszając przy tym światowej klasy wirtuozów.

Kwadracik-min

Muzyka Wrocławska

Projekt MuzykaWroclawkska.info obejmuje organizację koncertów muzyki poważnej, tworzonej specjalnie dla Wrocławia, a także muzyki klasycznej. Utwory wykonywane są przez najwyższej klasy muzyków z Polski i z wirtuozów z całego świata.

Kwadracik-min

Wrocław - Stolica Muzyki

Projekt, którego głównym celem jest zmierzenie Wrocławia do miana “Stolicy Muzyki” w opinii melomanów, na początek w Polsce i z czasem za granicą. Program opiera się na oryginalnym programie koncertowym tworzonym dla Wrocławia.

Kwadracik-min

Relaksujące Podróże Melomana - Odkrywcy

Projekt skierowany do melomanów z kraju i zagranicy oraz do posiadaczy zabytkowych obiektów turystycznych, które pragną wzbogacić ofertę swoich usług gastronomiczno-hotelowych o oryginalny program kulturalny.

Koncerty muzyki poważnej | Wrocław

Koncerty muzyki poważnej we Wrocławiu, które mamy zaszczyt współorganizować wraz z inicjatywą Muzykawroclawska.info oraz Fundacją Rozwoju Kultury we Wrocławiu mają na celu inspirowanie i wspieranie, a także promocję miejscowej twórczości kulturalnej. W szczególności wspieramy przedsięwzięcia muzyczne wykonywane specjalnie i na wyłączność miasta Wrocław i całego regionu. Oferta koncertowa skierowana jest do melomanów z kraju i zagranicy. Do wszystkich pasjonatów, którzy cenią muzykę poważną i oczekują powrotu tego typu muzyki do klasycznych korzeni, gdzie bogactwo linii melodycznych przeplatała się z naturalną harmonią instrumentów. Chcemy, by każdy z organizowanych koncertów był niezapomnianą podróżą w świat muzyki. Koncerty organizowane są o różnej skali i towarzyszą im także dodatkowe wydarzenia i atrakcje.