Consulting/Ratowanie Firm

business consulting

BUSINESS CONSULTING | WROCŁAW

Każdy rok dla biznesu przynosi nowe wyzwania, którym każdy przedsiębiorca, który chce skutecznie prowadzić swoją firmę, musi stawić czoła. Dodatkową zmianą, którym muszą poddać się firmy z długoletnim stażem, jest bieżące dostosowanie się, do ciągle zmieniających się potrzeb rynku oraz potrzeb klientów. Mi-Studio wychodzi naprzeciw firmom, które z nieznanych im powodów nie mogą odzyskać utraconej pozycji na rynku, czy to ogólnopolskim, czy lokalnym. Nasi specjaliści przeprowadzą wewnętrzną konsultację, wykonają biznesowy audyt, zbadają zapotrzebowanie rynku oraz konkurencję. Dane zebrane w ten sposób pozwolą na przygotowanie kompletnego planu ratowania firmy. Dodatkowo udostępniamy w ramach współpracy nasze zasoby, profesjonalnych specjalistów od marketingu, prawników, programistów, grafików, a także specjalistów do spraw finansów. Nowa strategia rozwoju wymaga zazwyczaj dużych nakładów finansowych, na które Twoja firma prawdopodobnie nie może sobie pozwolić. Pozwól nam tym wszystkim się zająć w ramach długotrwałej współpracy.

consulting

KONSULTACJE

Pokaż nam swoją firmę. Opisz nam czym się zajmujesz, jakie są mocne strony i słabe strony Twojego przedsiębiorstwa. Opowiedz co generuje największe koszty i w którym miejscu widzisz największe niedociągnięcia wymagające poprawy.

audyt firmy

AUDYT FIRMY

Przedstaw nam główne dane określające kondycję Twojej firmy. Pokaż nam, jak zdobywasz klientów, jak wykonujesz usługę lub jak wygląda proces produkcji Twoich produktów. Na podstawie tych i innych danych przygotujemy kompleksowy audyt.

realizacja

REALIZACJA

Wprowadzenie w życie firmy przygotowanych propozycji zmian oraz zmiana głównej strategii rozwoju. Udostępnienie niezbędnych zasobów, którymi nasza firma jest w stanie się podzielić. Analiza efektów wprowadzonego planu naprawczego firmy.

RATOWANIE FIRM | WROCŁAW

 

Trafność i skuteczność wprowadzanych decyzji biznesowych zależy od wielu czynników. Mocna konkurencja oraz świadomy klient, dodatkowo tego nie ułatwiają. Mi-Studio specjalizuje się w przygotowywaniu planu i wprowadzaniu zmian w wielu obszarach działalności przedsiębiorstwa. Dzięki naszej pracy, przedsiębiorcy, którzy nie mają już pomysłu na ratowanie firmy, mają szansę na odzyskanie rentowności oraz zwiększenie swojej efektywności, przy pełnej optymalizacji kosztów działalności. Inspirujemy naszych Klientów do wprowadzania konkretnych zmian, do wprowadzania innowacji w każdej gałęzi swojego funkcjonowania. Wprowadzane zmiany przekładają się na nieocenione korzyści i prowadzą do osiągania dużo lepszych wyników finansowych oraz do odzyskania stabilności.